Pages Menu
Categories Menu

Skauting piłkarski ofiarował synkowi perspektywę na najważniejsze turnieje

Mój synek wydaje się bardzo utalentowany. Od wielu lat zajmował się rozgrywkami zespołowymi, jednakowoż gra w nogę stała się jego predyspozycją. Zasuwa niezwykle sprawnie na stadionie, a na dodatek wydaje się mieć mocne nogi i niejednokrotnie strzela do bramki. Weseliliśmy się, iż posiada własne zainteresowanie, jednakże z drugiej strony wiedzieliśmy, że trzeba tą pasję bezustannie rozwijać. Porzucony dar to duża strata. Już opiekun w-fu zwrócił uwagę na to, iż Paweł wyśmienicie rozgrywa piłkę nożną więc możemy synka posłać do jakiegoś teamu. Zalecił mi spojrzenie na stronę skauting piłkarski, albowiem spółka Concept 4 Soccer oferuje skauting piłkarski. Okazał się to wersja wywiadu podczas treningu, dzięki czemu nastoletni utalentowany piłkarz otrzymuje perspektywę by zapisać się do lepszej drużyny futbolowej. Wiedzieliśmy, że szkolenia ocenia skaut piłkarski a dodatkowo selekcjonuje najlepszych futbolistów. Mój syn doskonale mógł się w tej analizie sprawdzić, skutkiem tego wybraliśmy się na skauting. Organizacja oferująca skauting piłkarski była najfajniejszą, jaka wierzy w małych zawodników jak i również zapewnia piłkarzom perspektywę działania z najlepszymi piłkarzami na terenie Polski lub w całej Europie.

Wysłaliśmy syna na obozy piłkarskie

Skauting piłkarski realizowany był na specjalnie zaplanowanym treningu w Portugalii przez firmę Concept 4 Soccer. Prócz tego instytucja urządza tanie obozy piłkarskie, tedy nie musieliśmy zapłacić dużo pieniędzy za obóz. Na witrynie obozy piłkarskie concept4soccerpoland.com mieliśmy okazję przeczytać w jaki sposób wyglądają etapy szkolenia w piłce nożnej oraz poznaliśmy kadrę. Wszyscy pracownicy w firmie wydawali się ekspertami oraz kooperują z licznymi instytucjami piłkarskimi. Nasz syn pojechał na obozy piłkarskie na 15 dni do Portugalii. Okazał się być bardzo dobrze zaopiniowany przez skauta a w rezultacie tego został zwerbowany do drużyny europejskiej klasy dla młodych futbolistów.

Szkolenie to baza do szybszego rozwoju

Zdaliśmy sobie sprawę jak kluczowe staje się delegowanie syna na sukcesywne szkolenia piłkarskie. Wobec tego ostatnio także był w Portugalii i trenował z doświadczoną drużyną. Za pół roku odjeżdża na kolejny turniej a tam dobrnie na dodatkowe etapy szkolenia w piłce nożnej. Stwierdziliśmy, iż może to być najtrafniejsza decyzja a nasz synek będzie stanie się poprawić. Czuje się niesłychanie szczęśliwy i nieraz wyrażał wdzięczność za to, że postanowiliśmy o jego karierze.