Pages Menu
Categories Menu

Skręcenie kostki a jej kuracja

W ciągu poprzednich wczasów pojechałem do Kościeliska ażeby pospacerować po Tatrach. Zdecydowałem skutecznie odprężyć się, dlatego udałem się na wyprawę z nastaniem świtu. Gdy szedłem do miasta nie zauważyłem szczeliny więc padłem jak długi.

Najgorsze było to, że wypadek okazał się ciężki a w wyniku tego nie byłem w stanie chodzić. Jakimś sposobem dokuśtykałem do hotelu natomiast chwilę później pomknąłem do lekarza. Prześwietlenie pokazało, iż naruszyłem kończynę toteż nie mogę wybierać się na spacery w góry. Odczuwałem smutek, iż takim sposobem przerwane zostały wcześniejsze pomysły na wczasy. Po kilku dniach powróciłem do Krakowa lecz stopa wciąż bolała. Nie przynosiły mi ulgi zakupione okłady, toteż następnego popołudnia poszedłem do lekarza.

Doktor kazał usztywnić kończynę

Medyk poinformował mnie, iż najlepszym rozwiązaniem na szybką regenerację może być unieruchomienie stopy poprzez zamontowanie swoistego stabilizatora. Dodatkowo przedstawił dla mnie zdrow-med.pl sklep medyczny kraków, w jakim zdołałbym nabyć właściwe wyroby medyczne. Następnego dnia wybrałem się do wspomnianego sklepu gdzie sprawdziłem sprzedawane ortezy. Właściciel sklepu okazał się bardzo usłużny. Z wykorzystaniem kompetentnych porad zakupiłem należyty produkt. Musiałem zakładać stabilizator kończyny przez około 4 tyg. Zaledwie po kilku dniach poczułem większy komfort w poruszaniu się. Cieszyłem się, albowiem w końcu mogłem swobodnie spacerować i podróżować samochodem. W czasie wizyty u lekarza poinformowano mnie, że noga właściwie się zregenerowała. Byłem w stanie bez żadnego bólu chodzić nie używając ortezy. Zadecydowałem, że ponownie pojadę w Tarty by znowu zrelaksować się z dala od miasta. Zabukowałem termin w połowie sierpnia i gdy przyszedł termin pojechałem w Tatry. Aura dogadzała a w górach było spokojniej.

Druga eskapada okazała się być bardziej udana

Dla pewności kolejnym razem starałem się być ostrożny a przez to nie złapałem żadnego zwichnięcia. Odpocząłem zaś w konsekwencji poprzednio używanego rodzaju ortezy kończyna stała się w pełni mobilna oraz nie bolała w czasie eskapad górskich. Sklep medyczny z Krakowa zarekomendowałem również swe mamie, jaka przejawia problemy z przemieszczaniem się i potrzebuje specjalnego balkonika. Niedawno zakupiła potrzebne przyrządy, które gwarantują poruszanie się bez boleści. Oferowane przez sklep medyczny artykuły okazują się być profesjonalnie wykonane i personel sprawia, że posiadamy gwarancję zakupionego towaru.