Pages Menu
Categories Menu

Szybka pożyczka od dzisiaj dla każdego

Pragnąłem środków na zakup nowego wozu. Stary automobil był zepsuty, więc nie funkcjonował sprawnie. Potrzebowałem mieć nowy środek lokomocji by być w stanie wyjeżdżać do pracy. Zamieszkuję pod Krakowem, w związku z tym każdego dnia jeżdżę około 1,5 h. Gdybym nie miał auta, wtenczas byłbym zmuszony jechać więcej niż dwie godziny pociągiem. Musiałem wykombinować jakieś wyjście aby zdobyć potrzebną kasę i tym samym kupić pojazd.

Spotkanie w banku

Zadecydowałem, iż pójdę do mojego banku a także wypiszę podanie o pożyczkę gotówkową. Pożądałem niewysoką kwotę, jakieś 9 000 zł, ponieważ tylko tyle kosztował kilkuletni Fiat, jaki przyuważyłem w ogłoszeniu. Tymczasem doradca klienta w instytucji bankowej stwierdził, że sprawdził moją historię spłat kredytu i posiadam niekorzystny ślad w bazach BIK. Wiedziałem, że 2 lata temu miałem problem z uregulowaniem raty za nowy rower. Wtedy posłano mojej osobie przypomnienie i byłem zmuszony oddać karne koszty. Nie wiedziałem, iż był po tym zapis w bazach BIK. Z tego względu nie mogłem uzyskać pożyczki w placówce bankowej, chociaż zaręczono mi, że w przyszłym roku kredyt bym otrzymał. Niemniej jednak potrzebowałem kupić samochód w tym momencie, nie zaś za jakiś czas dlatego pojawił się problem. Wyłożyłem to kumplowi, a on doradził mi bym spróbował zobowiązań pozabankowych. Pokazał mi też stronę internetową https://pozabankowiec.pl/809/ranking-pozyczek-dla-zadluzonych/, na której dostępny jest pełen wykaz jednostek pożyczkowych. Zdecydowałem się ubiegać się o chwilówkę skoro nie widziałem żadnego wyjścia.

Kredyty na raty do 15 tys. zł

Zauważyłem, iż właściwym rozwiązaniem będzie staranie się o pożyczkę ratalne. Na poleconej stronie www pożyczki pozabankowe bez bik https://pozabankowiec.pl/ odnalazłem dodatkowo informacje tyczące się kredytów internetowych. Odnotowałem, że bardzo korzystną opinię ma grupa Ratka dlatego chciałem zrobić użytek z tej atrakcyjnej usługi. Wypisałem podanie o pożyczki na raty na termin 1,5 roku, zaś potem go wysłałem online. Zaledwie po 3 minutach dostałem informację, iż będzie mi dostarczona kwota pożyczki jaką chciałem zyskać. Cieszyłem się. Dostałem pieniądze na mój rachunek bankowy tego samego popołudnia. Siedem dni potem nabyłem samochód, natomiast pożyczkę zwróciłem po pięciu miesiącach. Był to niezmiernie udany krok.